Średnia wypłata: zł6000 /miesięczne

Więcej statystyk

6000 zł

Zakres obowiązków: PRZYGOTOWANIE ŚCIAN DO SZPACHLOWANIA, GRUNTOWANIE, UZUPEŁNIANIE UBYTKÓW, SZPACHLOWANIE, SZLIFOWANIE, MONTOWANIE PŁYT REGIPSOWYCH. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Zakład Ogólnobudowlany Ryszard Maras

Kliniska Wielkie, gm. Goleniów, Zachodniopomorskie
10 dni temu

5900 - 8900 zł

Wymagania: Makro.Stream od 2016 roku świadczy kompleksowe usługi na rynku nieruchomości. W związku ze wzrostem zamówień poszukujemy: - Specjalista od remontów wnętrz (wykończeń) mieszkań i domów (kompleksowe remonty od A do Z). Praca akordowa. Wymagania: ...
Zasugerowane

MAKRO.STREAM SP. Z O.O.

Szczecin
16 dni temu

27 - 34 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Firma BPM-BAU Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko : -szpachlarz ręczny, maszynowy -malarz ręczny, maszynowy -glazurnik -tynkarz ręczny, maszynowy -montażyszta systemu G-K -tynkarz zewnętrzny -malarz zewnętrzny Oferujemy stałe zatrudnienie oraz...
Zasugerowane
Stałe wynagrodzenie
Akord
Brygada

BPM-BAU Sp z o.o.

Szczecin
6 dni temu