Wyniki wyszukiwania: 6 ofert pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko KRAWCOWA SZWACZKA. Szycie artykułów pościelowych, szycie lekkie. Miejsce pracy w Rzeszowie. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - praca jednozmianowa - dobre warunki pracy Oczekujemy: - umiejętności szycia na overloku...
Zasugerowane
Jedna zmiana

THM GROUP

Rzeszów
3 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Wymagany na danym stanowisku - szwaczki maszynowej Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Sanoku

Sanok, Podkarpackie
2 dni temu
Zakres obowiązków: Praca na produkcji, szycie odzieży. Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w szyciu na produkcji. Dobra organizacja pracy. Sprawność w działaniu. Umiejętność pracy w zespole. Dokładność i zaangażowanie.
Zasugerowane

kontakt przez OHP MBP Przemyśl

Przemyśl
18 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Szycie legowisk, posłań dla zwierząt Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
Praca na pełen etat

"GRP" SP. Z O.O. W ŁAŃCUCIE

Łańcut, Podkarpackie
18 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0621 Obowiązki: Szycie legowisk, posłań dla zwierząt Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ mile widziane doświadczenie Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 51/A, 37-100 ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

12 dni temu
Zatrudnię szwaczkę w zakładzie. Stała praca przez cały rok. atrakcyjne zarobki, szycie odzieży roboczej. Dobra lokalizacja w centrum miasta.
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Praca stała

Zakład Wielobranżowy HURT-DETAL ADAMEX

Jarosław, Podkarpackie
3 dni temu