4242 zł

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości terenów zewnętrznych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. T. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Zasugerowane

IMPEL FM PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polkowice, Dolnośląskie
20 dni temu
Od kandydatów oczekujemy: Elastyczności czasu pracy; Doświadczenia w pracy na magazynie; Umiejętności pracy w zespole. Zatrudnionym oferujemy: Możliwość zrobienia kursu na wózki widłowe; Stabilne warunki zatrudnienia; Atrakcyjne wynagrodzenie; Premię...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę

AGATA S.A.

Lubin, Dolnośląskie
17 dni temu
TOYOTA w LUBINIE poszukuje pełnych pasji Kandydatów, którzy dołączą do pracy w najbardziej energicznym miejscu na rynku lubińskim! Zapewnimy Ci wszystkie narzędzia i szkolenia niezbędne do tego, abyś odniósł sukces.  Stanowisko: Pracownik Recepcji i Call Center Miejsce...
3 dni temu
Oczekujemy od Ciebie: ~ wykształcenia wyższego z zakresu fizjoterapii i aktualnego prawo wykonywania zawodu, ~ co najmniej półrocznego doświadczenia w wykonywaniu masaży, preferowane doświadczenie w obszarze masaży biurowych, ~komunikatywności i umiejętności ...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Własną działalnością
Umowa
Ciekawy zawód
Elastyczny czas pracy

Medicover

Wrocław
2 miesięcy temu