Średnia wypłata: zł3895 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: czyszczenie, mycie, demontaż podzespołów układu hamulcowego Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie jako mechanik samochodowy lub tokarz lub elektryk Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Chrzanowie

Trzebinia, Małopolskie
5 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Inne wymagania: mile widziane doświadczenie jako mechanik samochodowy lub tokarz lub elektryk Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Jedna zmiana

Centralna Baza Ofert Pracy

17 dni temu
 ...potencjał do rozwoju zawodowego Dodatkowo otrzymasz Praca z codziennym wyjazdem / zjazdem na parking Praca na nowoczesnym taborze Praca wg z góry zaplanowanego grafiku czasu pracy Specjalistyczne szkolenie z zakresu przewozu paliw Kompleksowa obsługa związana...
Zasugerowane
Praca stała
Podróż służbowa

ORLEN Transport Sp. z o.o.

28 dni temu