4242 zł

Zakres obowiązków: Malowanie, szpachlowanie, gipsowanie, zakładanie płytek. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Prace budowlane, malowanie, szpachlowanie, gipsowanie, zakładanie płytek Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

AX-BUD INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kijowiec, gm. Ślesin, Wielkopolskie
23 godziny temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace pomocnicze na budowie, praca na wysokości Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
Praca na pełen etat
Praca na wysokości

,,SOLID'' Przemysław Gacek Kamionka

Kamionka, gm. Kleczew, Wielkopolskie
 ...centrum logistyczne 12 000 m2 z 4 strefami temperaturowymi Własna logistyka z codziennymi dostawami do marketów Własna firma Budowlana Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych...
Zasugerowane
Umowa

TWÓJ MARKET sp. z o.o.

Kleczew, Wielkopolskie
3 dni temu

6500 zł

Zakres obowiązków: pomiary pod mapy co celów projektowych wytyczanie obiektów budowlanych inwentaryzacje podwykonawcze 50/50 biuro i teren Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Grupa Rabiega Konrad Rabiega

Kamieniec, gm. Trzemeszno, Wielkopolskie
2 dni temu