Średnia wypłata: zł3010 /miesięczne

Więcej statystyk

Bądź jednym z pierwszych
 ...produkcyjna z ponad 20 letnim doświadczeniem wyspecjalizowana w produkcji urządzeń elektronicznych zatrudni na stanowisko: Inżynier/ Technik utrzymania ruchu na produkcji Gwarantujemy: · Długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ·...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca fizyczna

Spółka z o.o.

Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie
7 godzin temuNowa
Firma produkcyjna z ponad 20 letnim doświadczeniem wyspecjalizowana w produkcji urządzeń elektronicznych zatrudni na stanowisko: Technik do zarządzania parkiem maszyn na produkcji Gwarantujemy: · Długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ·...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

20 dni temu

4400 zł

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów oraz długofalowe budowanie relacji z nimi Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Mile widziana znajomość branży opakowań, znajomość technik sprzedaży i negocjacji mile widziana
Praca na pełen etat

EPAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Paterek, gm. Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie
21 dni temu