ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wykształcenie średnie po ukończeniu odpowiednich kursów lub w trakcie dalszej nauki Znajomośc języka obcego będzie dodatkowym atutem...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

VERY WELLNESS sp. z o.o.

Wieliczka, Małopolskie
11 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Praca w SPA: wykonywanie masaży i zabiegów na ciało i twarz, dbanie o stanowisko pracy Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wykształcenie średnie po ukończeniu odpowiednich kursów lub w trakcie dalszej nauki Znajomośc języka...
Zasugerowane

VERY WELLNESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 dni temu
Zapraszamy psychoterapeutów/psychologów/terapeutów środowiskowych do współpracy w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego Leonardo Da Vinci, kierującego się w swoim działaniu wartościami: jakości, zaufania, zespołowości, otwartości i serca, zawartymi w Deklaracji Wizji i Wartości...
Zasugerowane

Da Vinci Sp. z o.o.

18 dni temu