Średnia wypłata: zł4242 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa traktora i jego konserwacja. Praca w godzinach: 7-15. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi traktora, stosowne uprawnienia do kierowania traktorem.
Praca na pełen etat

B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska GUP w Gdańsku

Pruszcz Gdański, Pomorskie
8 dni temu
Numer oferty: StPr/24/3567 Obowiązki: Obsługa traktora i jego konserwacja. Praca w godzinach: 7-15. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ ...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

14 dni temu
Obsługa traktora i jego konserwacja. Praca w godzinach: 7-15.
Praca na pełen etat

B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska

14 dni temu