4242 zł

Zakres obowiązków: Sprzątanie wenątrz budynku Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Praca na pełen etat

SKAREM Sp.z o.o.

Włodawa, Lubelskie
2 dni temu

27 zł / stawka godzinowa

Miejsce pracy: Okuninka 22-232 Data zatrudnienia: od 2024-06-16 do 2024-08-31 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie wyżywienie: NIE Pracodawca pokrywa koszt wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowanie: TAK Pracodawca...
Zasugerowane
Okuninka, gm. Włodawa, Lubelskie
9 dni temu
Zakres obowiązków: obsługa klientów przy sprzedaży lodów Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Aktualna książeczka SANEPID
Praca na pełen etat
Książeczka sanepidu

kontakt przez OHP MBP Chełm

8 dni temu
Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych Miejsce pracy: Włodawa Twój zakres obowiązków realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty; zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się...
Praca tymczasowa
Własną działalnością
Praca stała
Umowa zlecenie
Elastyczny czas pracy

Grupa EPIONE

17 dni temu