Wyniki wyszukiwania: 6 ofert pracy

5000 - 8000 zł

Zakres obowiązków: OPERATOR UKŁADARKI DO KOSTKI - TERENIE POWIATU DĘBICKIEGO Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE ORAZ UPRAWNIENIA OPERATORA UKŁADARKI DO KOSTKI
Praca na pełen etat

DREWBUD Mirosław Cieśla

Czarna, gm. Czarna, Łańcucki, Podkarpackie
4 dni temu
Praca dla brukarzy najlepiej brygady brukarzy Przeworsk Łańcut
Zasugerowane
Brygada

brukarz.rzeszow@gmail.com

Łańcut, Podkarpackie
18 dni temu

4300 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej (chodniki) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe od 1 - 6 miesięcy
Zasugerowane

F.H.U. A.S.BRUK Andrzej Słomiany

Wola Zarczycka, gm. Nowa Sarzyna, Podkarpackie
1 dzień temu

4500 - 8000 zł

Zakres obowiązków: BRUKARZ ROBOTY BUDOWLANE PRZY UKŁADANIU KOSTKI BRUKOWEJ. MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY DĘBICA I OKOLICE. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

W związku z nowym projektem poszukujemy pracownika na stanowisko dekarz na terenie Niemiec. Zakres obowiązków: - układanie różnych rodzajów materiałów pokryciowych, głównie umiejętność zgrzewania papy, membrany na dachach płaskich - izolacja przeciwwodna tarasów i...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca fizyczna
Praca na wysokości
Umowa
Podróż służbowa

Erfach Sp z o.o

Brzóza Królewska, gm. Leżajsk, Podkarpackie
17 dni temu
 ...okres październik - grudzień . Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie! Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Umowa zlecenie

Adreams M. Smerda Sp.k.

2 dni temu