4300 zł

Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw towaru, układanie towarów na ladzie, obsługa klienta Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Praca na pełen etat

MARMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lutoryż, gm. Boguchwała, Podkarpackie
8 dni temu

4500 - 8000 zł

Zakres obowiązków: BRUKARZ ROBOTY BUDOWLANE PRZY UKŁADANIU KOSTKI BRUKOWEJ. MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY DĘBICA I OKOLICE. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

DREWBUD Mirosław Cieśla

Czarna, gm. Czarna, Łańcucki, Podkarpackie
1 dzień temu
 ...okres październik - grudzień . Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie! Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Umowa zlecenie

Adreams M. Smerda Sp.k.

Łańcut, Podkarpackie
2 dni temu