2651,25 zł

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, gastronomicznych i usługowych. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "PROMYCZEK" Ewa Grzybek

Goczałkowice-Zdrój, gm. Goczałkowice-Zdrój, Śląskie
3 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe PROMYCZEK Ewa Grzybek

miesiąc temu

4250 zł

 ...procesu nadziewania produktów zgodnie z określonymi standardami i recepturami - obsługa nadziewarki - kontrola jakości wyrobu - utrzymanie czystości i higieny na stanowisku pracy, otoczeniu maszyn oraz produktu Oferujemy możliwość rozwoju, a tym samym zmianę stawki wynagroszenia...
Praca na pełen etat

Zakłady Mięsne SILESIA S.A.

14 dni temu