7000 zł

Zakres obowiązków: mechanik samochodów ciężarowych Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

KOMUNAL AUTO SP ZOO

Brzechów, gm. Daleszyce, Świętokrzyskie
9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem Mechanik samochodowy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mechanik samochodowy
Praca na pełen etat

DŁUGOSZ AUTO CENTER

Suków, gm. Daleszyce, Świętokrzyskie
3 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0437 Obowiązki: Zgodnie ze stanowiskiem Mechanik samochodowy Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe:...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu

7000 zł

Zakres obowiązków: lakiernik samochodów ciężarowych Wykształcenie: średnie zawodowe

10 dni temu
 ...wykształcenie kierunkowe (technik, licencjat, mgr fizjoterapii), numer prawa wykonywania zawodu, wymagane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód; Mile widziane ~ doświadczenie w pracy z pacjentem niesamodzielnym, To oferujemy zatrudnienie na podstawie...
Z własnym samochodem
Własną działalnością
Praca dodatkowa
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa
Elastyczny czas pracy

Euro-Med Sp. z o.o.

Daleszyce, Świętokrzyskie
23 dni temu