Średnia wypłata: zł7750 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Kierowanie samochodem typu bus, dostarczanie przesyłek kurierskich. Praca w godzinach 6.00-14.00 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Celina Lachnik "CIK"

Niewodniki, gm. Dąbrowa, Opolskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Naprawa samochodów osobowych i dostawczych typu bus. Praca w godzinach 8.00-16.00 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118

2 dni temu
 ...Mechanik / Elektromechanik Miejsce pracy: Dąbrowa (pow. opolski) Twój zakres obowiązków ~ Diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych Nasze wymagania Wykształcenie techniczne Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Prawo jazdy kat. B (mile widziane...
Zasugerowane
Umowa

Volvo Trucks

Dąbrowa, gm. Dąbrowa, Opolskie
18 dni temu