Średnia wypłata: zł6078 /miesięczne

Więcej statystyk

7000 zł

Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek sprzętu, transport na miejsce budowy, pomoc przy realizacji przewiertów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Zaangażowanie, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy.
Praca na pełen etat

Przewiert Technologie Bezwykopowe Sp. z o.o. Sp. k.

Polkowice, Dolnośląskie
6 dni temu
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Działkowa 14, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek sprzętu, transport na miejsce budowy, pomoc przy realizacji przewiertów Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas ...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień

5 dni temu
 ...infrastruktury i eksploatacji zasobów naturalnych. Dzięki najnowocześniejszej technologii Epiroc opracowuje i produkuje innowacyjne wiertnice powierzchniowe i poszukiwawcze, narzędzia wiertnicze i hydrauliczne oraz dostarcza światowej klasy serwis. Firma została założona...
Zasugerowane
Praca fizyczna

Epiroc Polska Sp. z o.o.

2 dni temu