1790,3 zł

Zakres obowiązków: PRZYGOTOWANIE KORESPONDECJI DO WYSYŁKI, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, BIEŻĄCE PRACE BIUROWE Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Dębicy

Dębica, Podkarpackie
1 dzień temu
Numer oferty: StPr/24/0287 Obowiązki: Przygotowywanie posiłków Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Miejsce pracy: 37-310 Sarzyna 659A, powiat: leżajski, woj: podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Sarzyna, gm. Nowa Sarzyna, Podkarpackie
27 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace remontowo - budowlane na obiektach w Leżajsku. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Prace remontowo - budowlane na obiektach w Leżajsku
Praca na pełen etat

"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W LEŻAJSKU

Leżajsk, Podkarpackie
14 dni temu

4242 - 5300 zł

 ...dbanie o jej aktualność, rewizja oraz raportowanie odchyleń w realizacji projektów, analizowanie dokumentacji technicznej, wprowadzanie danych technicznych do systemu wewnętrznego firmy, współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego rozliczenia...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Praca za granicą

GC Energy Sp. z o.o.

Rzeszów
14 dni temu