Niepubliczne Przedszkole Akademia Entliczek Pentliczek poszukuje osoby do pracy do najmłodszej grupy przedszkolnej. Wymagane : ukończone studia kierunkowe lub 4-5 rok studiów. Chętne osoby zapraszamy do wysyłania cv.
Zasugerowane

Entliczek Pentliczek

Rzeszów
21 dni temu
Prywatne Przedszkole Maluszkowo (Lwowska 98D, 35-301 Rzeszów) zatrudni: nauczyciela wychowania przedszkolnego. Wymagane: wykształcenie wyższe - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od zaraz - możliwość rozwoju...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca od zaraz

Maluszkowo

Rzeszów
17 dni temu
 ...Obowiązki: praca w przedszkolu Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, specjalizacja: Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu Miejsce pracy: ANTONIEGO...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Rzeszów
13 dni temu