2121 zł

Zakres obowiązków: wg. stanowiksa Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Miejsce pracy Chmelnik w nadleśnictwie.
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Przeds. Wielobr. KARABELA Miejski Urząd Pracy Kielce

Borzykowa, gm. Chmielnik, Świętokrzyskie
5 dni temu
Dołącz do naszego zespołu. Nasza firma to 30 letnie doświadczenie poparte licznymi referencjami. Dostarczamy naszym klientom wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu oparte na chemii technicznej. CT-CARD to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów. Poznaj ...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat
Umowa

CT-CARD SP. Z O.O.

Chmielnik, Świętokrzyskie
6 dni temu
Dajemy szerokie możliwości rozwoju w zależności od zainteresowań i posiadanego potencjału. Działamy w następujących obszarach* pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym-deweloperskim* pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym* pośrednictwo...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Dobre wynagrodzenie
Umowa zlecenie

Provive MP Sp. z o.o.

5 dni temu