4242 zł

Zakres obowiązków: prace brukarskie i budowlane Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Adrian Dyśko ADEK-BRUK

Żelechlinek, gm. Żelechlinek, Łódzkie
10 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0420 Obowiązki: prace brukarskie i budowlane Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: JANA SUSIKA 12, 97-226 Żelechlinek, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

10 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

 ...montowanie konstrukcji pod panele fotowoltaiczne na gruncie, montowanie paneli fotowoltaicznych na gruncie, układanie kabli. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: obsługa narzędzi monterskich, dokładność, zręczność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
Zasugerowane

EKO PRIME INWESTYCJE Sp. z o. o.

1 dzień temu