4242 zł

Zakres obowiązków: - przyjmowanie zamówień, - drukowanie etykiet, listów przewozowych, - obsługa klienta Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracach biurowych. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

e - centrum Szymon Kaczorek

Szczebrzeszyn, Lubelskie
9 godzin temuNowa
 ...obsługi technicznej; Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości mających wpływ na awaryjność maszyn i urządzeń. Nasze wymagania Wykształcenie techniczne min. średnie zawodowe (elektrotechnika, systemy sterowania); Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego. Preferowany...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na wysokości
Umowa

Viterra Bodaczów

Bodaczów, gm. Szczebrzeszyn, Lubelskie
17 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Doradzanie klientom w doborze odpowiednich kosmetyków i zabiegów. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku.
Praca na pełen etat

SALON KOSMETYCZNY MARLENA MRÓZ