Średnia wypłata: zł4000 /miesięczne

Więcej statystyk

1790,3 zł

 ...organizowanie działań reklamowych, analiza rynku, sprawozdania z realizacji zadań(sprzedaz zboża, nawozów) godz. pracy 8:00 - 16:00 Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: wymagane zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy, obsługa komputera, mile...
Praca na pełen etat
Umowa

Powiatowy Urząd Pracy Białej Podlaskiej

Studzianka, gm. Łomazy, Lubelskie
16 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie samochodu dostawczego, transport, ładunek i rozładunek towarów Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracye Włodawie

Jabłoń, gm. Jabłoń, Lubelskie
9 dni temu

1790,3 zł

 ...porządkowanieterenu wokół budynków użyteczności publicznej, wykonywanie niezbędnych prac związanych z pielęgnacją terenów zielonych, koszenie trawnika, wykonywanie typowych pracfizycznych polegających na utrzymaniu czystości. (godziny stażu 7:30 - 15:30) Wykształcenie: podstawowe

Łomazy, gm. Łomazy, Lubelskie
8 dni temu