4300 zł

Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Wachniewskiej 17, 22-470 Zwierzyniec, powiat: zamojski, woj: lubelskie Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z rozbiorem mięsa z dziczyzny. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Dwie zmiany
Tydzień

Elite Expeditions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Zwierzyniec, Lubelskie
23 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z rozbiorem mięsa z dziczyzny. Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: [Umiejętność 1] : chęci do przyuczenia się do zawodu

3 dni temu
 ...przebiegu procesów produkcyjnych Pobieranie i wykonywanie analiz fizykochemicznych i mikrobiologicznych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych oraz środowiska produkcji Raportowanie wyników badań Dbałość o aparaturę analityczną Współpraca z mistrzami wydziałów...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca zdalna
Podróż służbowa
Praca zmianowa

AMBRA S.A.

Wola Duża, gm. Biłgoraj, Lubelskie
6 dni temu