Średnia wypłata: zł4326 /miesięczne

Więcej statystyk

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: rzeźbienie w drewnie, montowanie wyrobów z drewna Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Wymagane 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku monter wyrobów z drewna z możliwością rzeźby w drewnie.
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Bielsku Podlaskim

Chraboły, gm. Bielsk Podlaski, Podlaskie
8 dni temu
 ...potrzeb biura obsługi klienta; ~inne zadania powierzone przez Kierownika jednostki; Wymagania: ~doświadczenie w hurtowej sprzedaży wyrobów hutniczych; ~doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych; ~obsługa klientów zagranicznych; ~komunikatywna znajomość języka...
Zasugerowane
Praca stała
Praca za granicą
Umowa
Praca fizyczna

Hanbud

Bielsk Podlaski, Podlaskie
1 dzień temu
Firma Hanbud jest czołowym producentem wyrobów stalowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji blachodachówek, paneli dachowych, blach trapezowych, rur spawanych oraz profili do suchej zabudowy. Hanbud z powodzeniem eksportuje swoje produkty do krajów ościennych jak...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Hanbud

2 miesięcy temu