Średnia wypłata: zł4635 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: przewóz materiałów sypkich; Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121
Wozidło
Praca na pełen etat

BRUKARSTWO I USŁUGI Ewa Bracik

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
18 dni temu
przewóz materiałów sypkich;
Wozidło
17 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0429 Obowiązki: przewóz materiałów sypkich; Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C doświadczenie w zawodzie Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski...
Wozidło
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

16 dni temu
 ...C+E Omega Drivers (system 2\1 i 2\2) Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski Twój zakres obowiązków Prowadzenie samochodu ciężarowego klasy C+E zgodnie z przepisami drogowymi Dostarczanie towarów do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem Odpowiedzialność...
Zasugerowane
Własną działalnością
Podróż służbowa
System 2/1
System 2/2
Elastyczny czas pracy

OMEGA PILZNO

28 dni temu