1790,3 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: dobra komunikacja interpersonalna
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Radomiu

Zawady, gm. Dzierzgowo, Mazowieckie
1 dzień temu
zarządzanie podległą placówką handlową zgodnie ze standardem pracodawcy, dbanie o odpowiedni zapas i jakość towaru w sklepie, zarządzanie zatrudnionymi sprzedawcami w sklepie.
Praca na pełen etat
gm. Dzierzgowo, Mazowieckie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Pomocnik w magazynie z częściami samochodowymi Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Białobrzegach

Kamień, gm. Dzierzgowo, Mazowieckie
8 dni temu
 ...CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?   PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na...
Zasugerowane
Umowa

Dino Polska

Dzierzgowo, gm. Dzierzgowo, Mazowieckie
2 miesięcy temu