SAVOIR Group Sp. z o.o. Szanowni Państwo, jesteśmy Firmą o ogólnopolskim zasięgu, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia współpraca z...
Zasugerowane
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie
Telepraca
Tydzień
W godzinach popołudniowych
1 raz w tygodniu
Praca w dni powszednie

4242 zł

Zakres obowiązków: prace związane z leśnictwem Wykształcenie: podstawowe Robotnik leśny Inne wymagania: nie jest wymagane doświadczenie, praca w Leśnictwie Szpetal, preferowane osoby z gm. Fabianki Zawód: Robotnik leśny
Praca na pełen etat

Zakład Usług Leśnych "GRZEŚ". Grzegorz Kędzierski

Szpetal Górny, gm. Fabianki, Kujawsko-Pomorskie
12 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/1019 Obowiązki: prace związane z leśnictwem Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania pożądane: Zawód: ~ Robotnik leśny Pozostałe wymagania: ~ nie jest wymagane doświadczenie, praca w Leśnictwie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace magazynowe w branży budowlanej Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: uprawnienia operatora wózków widłowych z UDT, prawo jazdy kat. B Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

TOMAWER TOMASZ NESTEROWICZ

12 dni temu