Średnia wypłata: zł5500 /miesięczne

Więcej statystyk

Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Narutowicza 25, 64-915 Jastrowie, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: -zakupy materiałów do produkcji -fakturowanie sprzedaży -rozliczanie magazynu Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony ...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień
Jastrowie, Wielkopolskie
2 dni temu

5500 zł

Zakres obowiązków: -zakupy materiałów do produkcji -fakturowanie sprzedaży -rozliczanie magazynu Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: -znajomość zasad związanych z wystawianiem dokumentów magazynowych oraz znajomość podstaw rachunkowych od strony akceptacji...
Praca na pełen etat

TS.MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 dni temu
-zakupy materiałów do produkcji, -fakturowanie sprzedaży, -rozliczanie magazynu.
miesiąc temu