30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: serwowanie posiłków, obsługa bufetu " szwedzkiego", utrzymanie czystości Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: wskazane doświadczenie zawodowe, dyspozycyjność, dokładność, czystość, oferta przeznaczona również dla osób niepełnosprawnych...
Zasugerowane

SPÓŁDZIELCZE CENTRUM REHABILITACYJNO-MEDYCZNE RESURS

Sarbinowo, gm. Dębno, Zachodniopomorskie
1 dzień temu
Numer oferty: StPr/24/0178 Obowiązki: OBSŁUGA KLIENTÓW, WYDAWANIE POTRAW, ROZLICZANIE RACHUNKÓW Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie
17 dni temu
OBSŁUGA KLIENTÓW, WYDAWANIE POTRAW, ROZLICZANIE RACHUNKÓW
miesiąc temu

4500 zł

W SGP czeka na Ciebie: Umowa o pracę po okresie próbnym, Atrakcyjne wynagrodzenie, Przyjazna atmosfera w pracy, Realna możliwość rozwoju i awansu – doceniamy naszych pracowników, Szkolenia stanowiskowe i opieka Koordynatora. Twoja praca będzie polegała...
Umowa zlecenie
Weekendowy system

Sorting Group Poland Sp. z o.o.

2 miesięcy temu