4500 zł

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków i dań, utrzymanie czystości w miejscu pracy, nadzór nad pracą w kuchni Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętności kulinarne
Praca na pełen etat

Tomasz Lipa P.H.U. "MARINA"

Stegna, Pomorskie
16 dni temu

5384 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków. Praca w Sztutowie na okres 01.07-15.09. Jedna zmiana godziny do ustalenia Pracodawca zapewnia zakwaterowanie + 1 posiłek Wynagrodzenie 4000 zł netto w miesiącu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagane...
Praca na pełen etat
Książeczka sanepidu
Jedna zmiana

Michalina Łuksza Fe-Mi

Sztutowo, Pomorskie
19 dni temu
 ...Europie, dostarczając rocznie ponad 3,35 miliona świeżo przyrządzonych kubełków. Wszystko zaczęło się ponad 70 lat temu od jednego kucharza, założyciela marki, pułkownika Harlanda Sandersa, który stworzył wkrótce słynny na cały świat przepis, oparty na liście sekretnych...
Zasugerowane
Umowa
Umowa zlecenie
Elastyczny czas pracy

AmRest Sp. z o.o. - KFC

Nowy Dwór Gdański, Pomorskie
9 dni temu