Średnia wypłata: zł3097 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

6200 zł

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej Wykształcenie: podstawowe Brukarz Zawód: Brukarz
Praca na pełen etat

Firma remontowo-budowlana Jan Cielica

Kąty, gm. Frampol, Lubelskie
4 dni temu
 ...(praca co drugi dzień) Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące Wymagania pożądane: Zawód: Barman Kelner* Miejsce pracy: 23-400 Sól 517, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Sól, gm. Biłgoraj, Lubelskie
13 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

 ...Specjalista kontroli jakości Inne wymagania: - Mile widziana jest teoretyczna oraz praktyczna znajomość zagadnień związanych z kontrolą jakości - Doświadczenie w pracy w kontroli jakości - Zdolności analityczne i dobra organizacja pracy Zawód: Specjalista kontroli jakości
Zasugerowane

FROST LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Frampol, Lubelskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace pomocnicze w księgowości wystawianie faktur Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Asystent do spraw księgowości Zawód: Asystent do spraw księgowości
Praca na pełen etat

HBM HURTOWNIA BUDOWLANA MEGOLA M.MUDA SPÓŁKA JAWNA

Hedwiżyn, gm. Biłgoraj, Lubelskie

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa klientów restauracji godziny pracy 9-21 (praca co drugi dzień) Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Barman Zawód: Barman
Praca na pełen etat

"Zajazd Na Rozdrożu" - Agnieszka i Lech Halicki

23 dni temu