Średnia wypłata: zł3654 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: prace murarskie Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

"AR-BUD" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Majchrzak Arkadiusz

Sromutka, gm. Zelów, Łódzkie
3 dni temu
Firma budowlana poszukuje doświadczonych murarzy. Praca na terenie Belgii. Oczekujemy: doświadczenia w murowaniu cegły klinkierowej własna działalność gospodarczej lub gotowość do jej założenia mile widziana komunikatywna znajomość j. ngielskiego lub niemieckiego...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca fizyczna
System 2/1

REGESS SP. Z O. O.

Bełchatów, Łódzkie
17 dni temu

15,7 - 20 € / stawka godzinowa

Wyjedź za granicę i zarabiaj w euro.  Bez języka obcego. Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: transport, zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznych koordynatorów. Aplikuj szybko bez CV! Zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o szczegółach nowej pracy. oferujemy ...
Zasugerowane
Praca za granicą
Umowa
Tydzień

Randstad

14 dni temu