...ukończony 16 rok życia - chęć do pracy - dokładność Oferujemy: - pracę w miłej atmosferze - szkolenia dla nowych osób - możliwość dłuższej współpracy Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Stawka 27,70 zł/h brutto Uczeń/student 27,70/h netto (na rękę)...
Umowa zlecenie

Benefit Solutions sp. z o.o.

Szczekociny, Śląskie
13 godziny temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wymagana umiejętność szycia Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie...
Umowa

PPUH VITRO-PLAST

2 miesięcy temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: szycie elementów do wózków dziecięcych, praca w godz. 6:00 - 14:00, okres próbny umowa zlecenie, docelowo zatrudnienie na czas nieokreślony Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wymagana umiejętność szycia

PPUH "VITRO-PLAST"

2 dni temu