Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Zakrzew (pow. lubelski) Twój zakres obowiązków sprzedaż produktów firmy do gospodarstw rolnych współpraca ze stałymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów dbanie o pozytywny wizerunek firmy Nasze wymagania ...
Praca na pełen etat
Umowa

Agrolok Sp. z o.o.

Zakrzew, gm. Zakrzew, Lubelskie
27 dni temu
En Grupo Crit estamos buscando Ingeniero/a industrial para importante empresa ubicada en la zona de Chrzanow (Polonia). Funciones a desarrollar: • Liderar la viabilidad industrial del proyecto, asegurando la adecuada interacción con el equipo de desarrollo de producto para...

Grupo Crit

Chrzanów, Lubelskie
23 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: wyjazd do napraw samochodów ciężarowych, przeglad stanu technicznego Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

Powiatowy Urząd Pracy Kraśniku

Polichna, gm. Szastarka, Lubelskie
13 dni temu
Zakres obowiązków: Pomoc psychologiczno pedagogiczna w szkole dla uczniów i nauczycieli Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Praca na pół etatu

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Pacyfikacji w Zdziłowi...

Zdziłowice, gm. Godziszów, Lubelskie
2 miesięcy temu

4242 zł

Zakres obowiązków: przewóz towarów, dbanie o powierzony towar Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: kwalifikacja na przewóz rzeczy Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat

ROBOTY BUDOWLANE Mariusz Stanicki

27 dni temu