OBSŁUGA KLIENTA
Praca na pełen etat

VIDA Sp.z o.o.

gm. Jutrosin, Wielkopolskie
28 dni temu
W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. jest największą w Polsce rodzinną firmą ogrodniczą. Prowadzimy sprzedaż w ponad 70 krajach i mamy bardzo ambitne plany rozwoju. Jednym z naszych ostatnich sukcesów była akcja CSR Zdroworosna z Masterchef Junior....
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: sprzedaż części do maszyn Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Rawiczu

Dubin, gm. Jutrosin, Wielkopolskie
5 dni temu
SZUKASZ ZAJĘCIA, KTÓRE POZWOLI CI ZAROBIĆ NA WŁASNE POTRZEBY? CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU?   PRZYJDŹ DO NAS!   ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:   wykładanie towaru z zachowaniem obowiązujących standardów zapewnienie należytej estetyki ekspozycji...
Praca na wakacje
Umowa

Dino Polska

Jutrosin, Wielkopolskie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace przy wykonywaniu konstrukcji pokryc dachwoych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

15 dni temu