4600 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie obsługi finansowo-księgowej, sporządzanie list płac, sporządzanie sprawozdań finansowych, opracowywanie planów finansowych, prowadzenie rozliczeń z US, Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Komańcza, gm. Komańcza, Podkarpackie
4 dni temu
Miejsce pracy Kraków, Gdańsk, Sosnowiec, Warszawa, Łódź, Oświęcim, Rzeszów, Bolków, Siewierz, Rożki, Sochaczew, Ostrów Świętokrzyski, Motycz, Jawornik, Wandzin, Międzyrzecze Opis oferty PRAKTYKI LETNIE MECE 2024 Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę w:  ...
Praktyka/staż
Podwykonawca

Mota-Engil Central Europe S.A.

Jawornik, gm. Komańcza, Podkarpackie
3 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0127 Obowiązki: -obsługa suwnicy lub ładowarki -prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją - kontrola kluczowych parametrów jakościowych Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Rzepedź, gm. Komańcza, Podkarpackie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Utrzymanie ciągłości produkcji oraz bieżoących napraw Wykształcenie: gimnazjalne
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Sanoku

Bukowsko, gm. Bukowsko, Podkarpackie
17 dni temu