7000 - 12000 zł

Zakres obowiązków: Ewidencja księgowa dokumentów, dekretacja, sprawozdawczość, współpraca z biurem (alternatywnie), inne zadania zlecone o zbliżonym charakterze, współpraca z urzędami, sprawozdania do KRS, ZUS, US, PUP, udział w opracowywaniu projektów i rozliczenia...
Praca na pełen etat
Umowa

PROFI-FOL Krzysztof Mackiewicz

Dobra, gm. Dębnica Kaszubska, Pomorskie
3 dni temu
‼️‼️PŁATNY STAŻ ZAWODOWY W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ (urzędy, ministerstwa, instytucje). ‼️‼️ z wynagrodzeniem ❗️3000 zł brutto miesięcznie❗️ Zatrudnienie na umowę o pracę po stażu dla najlepszych!!! Kwalifikują się osoby: ✅ posiadające ważne orzeczenie o niepełnosprawności...
Płatne praktyki
Umowa

Pewna Przyszłość

Kołczygłowy, Pomorskie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 7-15 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Słupsku

Dębnica Kaszubska, Pomorskie
2 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Kilka słów o pracy Sprzątanie domku jednorodzinnego, odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie łazienek. Co 2 tygodnie. Mycie okien co 3 miesiące. Oczekiwania wobec pomocy domowej ~Oczekiwane doświadczenie ...
Tydzień
2 miesięcy temu