Nasze wymagania Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, Brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej, Motywacja i chęci do pracy. To oferujemy Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, Stałą stawkę na poziomie 29zł/h brutto, Pracę od poniedziałku...
Praca fizyczna
Umowa zlecenie
Praca w dni powszednie

Asistwork Sp z o.o.

Radzymin, gm. Naruszewo, Mazowieckie
3 dni temu

4250 zł

Zakres obowiązków: - obsługa instalacji udojowej w hali udojowej - obsługa krów mlecznych - prace porządkowe na terenie obiektu udojowego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

GOSPODARSTWO ROLNE SŁAWOMIR KALINOWSKI

Nacpolsk, gm. Naruszewo, Mazowieckie
7 dni temu
Inspektor ds. obsługi kredytów w Zespole Obsługi Klienta Miejsce pracy: Naruszewo (pow. płoński) Twój zakres obowiązków aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych, wstępna analiza dokumentów przed udzielaniem kredytu w tym ocenę zdolności kredytowej klientów...
Praca stała
Umowa

Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach

Naruszewo, gm. Naruszewo, Mazowieckie
18 dni temu