Numer oferty: StPr/24/0193 Obowiązki: Prowadzenie obsługi finansowo-księgowej, sporządzanie list płac, sporządzanie sprawozdań finansowych, opracowywanie planów finansowych, prowadzenie rozliczeń z US, Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia...
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Komańcza, gm. Komańcza, Podkarpackie
2 dni temu

4600 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie obsługi finansowo-księgowej, sporządzanie list płac, sporządzanie sprawozdań finansowych, opracowywanie planów finansowych, prowadzenie rozliczeń z US, Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

15 dni temu
Miejsce pracy Kraków, Gdańsk, Sosnowiec, Warszawa, Łódź, Oświęcim, Rzeszów, Bolków, Siewierz, Rożki, Sochaczew, Ostrów Świętokrzyski, Motycz, Jawornik, Wandzin, Międzyrzecze Opis oferty PRAKTYKI LETNIE MECE 2024 Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę w:  ...
Praktyka/staż
Podwykonawca

Mota-Engil Central Europe S.A.

Jawornik, gm. Komańcza, Podkarpackie
15 dni temu
Kontroler / Kontrolerka Jakości Miejsce pracy: Rzepedź (pow. sanocki) Twój zakres obowiązków przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów i podzespołów produkowanych w NS wydawanie ocen jakościowych w oparciu o dokumentację oraz wymagania jakościowe klientów...
Praca stała
Umowa

Nowy Styl Sp. z o.o.

Rzepedź, gm. Komańcza, Podkarpackie
9 dni temu