Mechanik Wydziałowy Miejsce pracy: Charzyno (pow. kołobrzeski) Twój zakres obowiązków Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej poprzez rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, napraw, konserwacji itp. Rozwój kompetencji operatorów Samodzielne...
Własną działalnością
Umowa

Lisner

Charzyno, gm. Siemyśl, Zachodniopomorskie
15 dni temu
Ви шукаєте роботу негайно? Вам легко дається робота виробничого характеру? Ви потрапили за адресою! Ми маємо для вас пропозицію роботи на посаді робітника лінії виробництва в виробничому підприємстві у Харжине поблизу Колобжегу. Ми забезпечуємо безкоштовний транспор...

Randstad Polska

miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: wymiana części, naprawa i konserwacja pojazdów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: PODSTAWOWA, SAMODZIELNA WYMIANA I NAPRAWA CZĘŚCI
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kołobrzegu

28 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?   PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na ...
Umowa

Dino Polska