Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Koordynator ds. inwestycji Miejsce pracy: Tuczno Rekrutujemy dla Dla naszego Klienta, renomowanego producenta artykułów słodkich, wspieranego przez niemiecki kapitał, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. Inwestycji. Twoim głównym zadaniem będzie...
Praca stała
Praca tymczasowa
Umowa

LSJ HR GROUP

Tuczno, Zachodniopomorskie
21 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Obsługa kasy Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100

NETTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Załom, gm. Człopa, Zachodniopomorskie
16 godzin temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Krąpiel, gm. Człopa, Zachodniopomorskie
18 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: ogólne obowiązki w przygotowywaniu pochówku obsługa ceremonii pogrzebowych ewentualnie prowadzenie samochodu Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. b
Praca na pełen etat

Natur Sport Magdalena Tymecka / Zakład Pogrzebowy

Człopa, Zachodniopomorskie
6 dni temu
Dla naszego Klienta, światowej klasy producenta artykułów słodkich, działającego przy wsparciu niemieckiego kapitału, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Utrzymania Ruchu. Będziesz odpowiedzialny za nadzór nad efektywnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń, dbając...
Praca stała
Umowa

LSJ HR Group

21 dni temu