Prace budowlane i wykończeniowe.
Praca na pełen etat
Żołynia, Podkarpackie
15 godzin temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Prace budowlane i wykończeniowe. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagany staż pracy min. 1 rok w pracach budowlanych, wykończeniowych. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Miejsce wykonywania...
Praca na pełen etat

PBI INFRASTRUKTURA SPÓŁKA AKCYJNA

1 dzień temu
Specjalista ds. ofertowania - Kalkulant Miejsce pracy: Żołynia (pow. łańcucki) Twój zakres obowiązków Analiza dokumentacji i specyfikacji technicznych Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert...
Podwykonawca
Praca stała
Umowa

12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0410 Obowiązki: Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych w domu pacjenta Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ PRAWO JAZDY KAT. B Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia...
Z własnym samochodem
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

27 dni temu