Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: praca przy obróbce drzewa, produkcja wyrobów tartacznych Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Zakład Produkcyjno-Handlowy "ALEX" Józef Wasong

Aleksandrów, Lubelskie
15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0324 Obowiązki: praca przy obróbce drzewa, produkcja wyrobów tartacznych Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: 23-408 Aleksandrów Czwarty 657, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie Rodzaj umowy...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Aleksandrów, Lubelskie
14 dni temu
wykonywanie prac budowlanych m.in. budowa budynków, remonty i wykończenia wnętrz PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE POWIATU BIŁGORAJSKIEGO
Praca na pełen etat

Firma Handlowo – UsÅ‚ugowa DETIM s.c. HuÅ‚as ZdzisÅ‚aw, HuÅ‚...

Aleksandrów, Lubelskie
15 dni temu
Odpowiedzialność, niezawodność i wytrwałość to Twoje silne strony? Umiesz rozwiązywać problemy i dobrze radzisz sobie ze stresem? Chcesz podjąć nowe wyzwania? Lubisz kontakty z ludźmi i łatwo je nawiązujesz? Dołącz do PZU - rozpoznawalnej firmy, która wzbudza zaufanie...
Własną działalnością
Umowa
Elastyczny czas pracy

POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Aleksandrów, Lubelskie
20 dni temu
ZAŁADUNEK ODPADÓW W POJEMNIKACH I WORKACH NA POJAZDY, ROZDAWANIE WORKÓW, SPRZĄTANIE MIEJSC ODBIORU ODPADÓW, PRACA NA TERENIE GMINY ALEKSANDRÓW I MNISZKÓW. PRACA W GODZINACH 07:00-11:00.
Praca na pełen etat
Aleksandrów, Lubelskie
17 dni temu