Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4242 - 4700 zł

Zakres obowiązków: -obsługa klienta -obsługa kasy i terminala -przygotowywanie posiłków -dbanie o czystość w miejscu pracy Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: książeczka sanepidowska system pracy dwuzmianowy: 09.00-17.00, 14.00-22.00
Książeczka sanepidu

B&J SOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Baboszewo, gm. Baboszewo, Mazowieckie
1 dzień temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: książeczka sanepidowska system pracy dwuzmianowy: 09.00-17.00, 14.00-22.00 Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w ...
Umowa zlecenie
Umowa

B&J SOB sp. z o.o.

gm. Baboszewo, Mazowieckie
Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, rozkładanie towaru, przyjmowanie dostawców. Praca w godzinach 5.30-13.30 oraz 13.00-21.00. Wysokość wynagrodzenia 4242 zł/brutto + dodatki
Praca na pełen etat
Praca na wysokości

DUET-GOZDOWO Sp. z o .o.

2 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum zawodowe. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie...
Umowa o pracę

3 dni temu
Specjalista / Specjalistka ds. zaopatrzenia Twój zakres obowiązków Przygotowywanie zamówień, nadzór nad stanami magazynowymi Prowadzenie dokumentacji zakupowej (zapytania ofertowe, zamówienia) Poprawianie wskaźników rotacji towarów w magazynie ...
Praca rotacyjna
Praca na pełen etat

Faba S.A.