(СD) Працівник виробництва. Пакувальник / Pracownik produkcji / Pakowacz Miejsce pracy: Brzozów (pow. łowicki) Rekrutujemy dla Наш клієнт один з найбільших виробників металевого волокна з меді та нержавіючої сталі Twój zakres obowiązków Обслуга виробничих ...

Human & Hunter APT

Brzozów, gm. Bielawy, Łódzkie
5 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Sobota, gm. Bielawy, Łódzkie
16 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: staż EFS do 30 roku życia, do 12 miesięcy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Łowiczu

Piotrowice, gm. Bielawy, Łódzkie
19 dni temu
Opis stanowiska wykonywanie konstrukcji dachowych, montaż pokryć dachowych, praca na wysokości Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie...
Praca na pełen etat
Praca na wysokości

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

gm. Bielawy, Łódzkie
17 dni temu