Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4300 zł

Zakres obowiązków: Prace porządkowe, utrzymywanie zieleni, naprawy i remonty sprzętu i obiektów budowlanych Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W FIRLEJU

Firlej, gm. Firlej, Lubelskie
7 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0302 Obowiązki: pomoc przy przygotowywaniu posiłków Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: CHOINY 1Ł, 21-136 Firlej, powiat: lubartowski, woj: lubelskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa...
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Firlej, gm. Firlej, Lubelskie
16 dni temu
pomoc przy przygotowywaniu posiłków
Praca na pełen etat

Firma “KARINA”

gm. Firlej, Lubelskie
20 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: pomoc przy przygotowywaniu posiłków Wykształcenie: podstawowe

Firma "KARINA"

Firlej, gm. Firlej, Lubelskie
21 dni temu
Prace porządkowe, utrzymywanie zieleni, naprawy i remonty sprzętu i obiektów budowlanych
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Lubartowie

gm. Firlej, Lubelskie
24 dni temu