Wyniki wyszukiwania: 7 ofert pracy

OBSŁUGA KLIENTA
Praca na pełen etat

VIDA Sp.z o.o.

gm. Jutrosin, Wielkopolskie
11 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTA Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: praca w zespole

Jutrosin, Wielkopolskie
3 dni temu

6500 zł

Zakres obowiązków: ROZWOŻENIE TOWARU PO POLSCE, BUSEM CHŁODNICZYM DO 3,5 T. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Rawiczu

Bartoszewice, gm. Jutrosin, Wielkopolskie
15 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace przy wykonywaniu konstrukcji pokryc dachwoych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Dubin, gm. Jutrosin, Wielkopolskie
25 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa
1/2 etatu

Dino Polska

Szkaradowo, gm. Jutrosin, Wielkopolskie
2 miesięcy temu
Come join our growing life insurance company. We are currently seeking outside sales representatives to join our final expense division! Our company provides seniors with the most well rounded insurance products on the market. We have helped tens of thousands of seniors...
Gotówka

Cardinal Senior Benefits

3 dni temu
Senior Software Engineer - Backend Java or Scala - Remote Ireland Permanent | Stackand.Co | Ireland Posted On 16/12/2021 Job Information Industry Technology Work Experience 5+ years Salary Excellent Salary + Bonus + Benefits + Shares Zip/Postal...
Praca zdalna
Legalna praca

Stackand.Co

3 dni temu