Praca w zakładzie instalacyjno-produkcyjnym w zakresie instalacji chłodniczych, praca w godzinach 8.00-17.00
Praca na pełen etat

Małgorzata Maciejewska

gm. Kiernozia, Łódzkie
18 godzin temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Kiernozia, gm. Kiernozia, Łódzkie
19 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac biurowych, przewidywany okres zatrudnienia 1 rok z możliwością przedłużenia, godziny pracy 08.00-17.00, Wykształcenie: pomaturalne/policealne

1 dzień temu
Zatrudnimy: Praca w markecie Kiernozia CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • ...
Umowa

Agnieszka

2 dni temu