Operator maszyn Miejsce pracy: Leśna (pow. żywiecki) Rekrutujemy dla Stawiasz na stabilne zatrudnienie i jasne warunki współpracy? Cechuje Cię zapał do pracy i duża motywacja do nauki? Super! Mamy dla Ciebie ofertę! Miejsce pracy - m. Żywiec Aplikuj...
Praca stała
Praca tymczasowa
Umowa o pracę
Praca zmianowa
Nocna zmiana

Randstad Polska Sp. z o.o.

Leśna, gm. Lipowa, Śląskie
5 dni temu
Opis stanowiska: Wsparcie końcowych użytkowników systemów IT, Administrowanie systemami IT, Diagnozowanie błędów systemowych i podejmowanie decyzji o sposobie ich rozwiązywania, Podstawowa obsługa baz danych, Wdrażanie nowych rozwiązań i nowych wersji ...
Dobre wynagrodzenie
Umowa

Odlewnia Zawiercie S.A.

9 dni temu

7500 zł

Zakres obowiązków: Montaż pomp ciepła wraz z pełnym podłączeniem urządzeń Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku
Praca na pełen etat

ARESIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sienna, gm. Lipowa, Śląskie
2 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żywcu

12 dni temu