przygotowywanie posiłków kuchnii arabskiej
Praca na pełen etat

Harjinder Kumar Pawar JINKAS

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
2 dni temu

2150 zł

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków kuchnii arabskiej Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: doświadczenie w kuchnii hindusko - arabskiej (kebaby, sałatki, obróbka mięsa); lub język bengalski (poziom podstawowy); lub język filipiński (poziom podstawowy...
Praca na pełen etat

Harjinder Kumar Pawar JINKAS

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: obsługa konsumenta, prowadzenie dokumentacji sprzedaży, przygotowanie sali do organizacji imprez Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Starachowicach

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
miesiąc temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Gadka, gm. Mirzec, Świętokrzyskie
4 dni temu
obsługa konsumenta, prowadzenie dokumentacji sprzedaży, przygotowanie sali do organizacji imprez
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Starachowicach

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
miesiąc temu