Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4300 zł

Zakres obowiązków: przygotowanie surowców, obróbka ciasta, wypiekanie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Piekarz* Inne wymagania: - praca w godz. 16.00 - 24.00 - miejsce wykonywania pracy ul. Łąkowa 6, 98-260 Strumiany Zawód: Piekarz*
Praca na pełen etat

Arkadiusz Borszyński ZAKŁAD PIEKARNICZY "MALADA"

Widawa, Łódzkie
18 godzin temu
Analityk Danych Miejsce pracy: Patoki (pow. łaski) Twój zakres obowiązków przygotowanie raportów sprzedażowych, analiz marżowości, KPI, przeprowadzanie analiz zyskowności produktów i kanałów sprzedaży, przygotowywanie analiz cyklicznych oraz ad-hoc, identyfikacja...
Praca stała
Umowa

Kawiks Sp. J.

Patoki, gm. Widawa, Łódzkie
3 dni temu
wg programu stazu, Fundusz Pracy
Praca na pełen etat
gm. Widawa, Łódzkie
17 dni temu
Rodzinna firma z 3-pokoleniowym doświadczeniem na rynku Polskim i zagranicznym, zajmująca się produkcją wyrobów tekstylnych, z tworzyw sztucznych i z drewna dla branży funeralnej, ma do zaoferowania pracę OD ZARAZ na stanowisku przedstawiciel handlowy/sprzedawca, od poniedziałku...
Praca od zaraz
Podróż służbowa
Praca w dni powszednie

Andrzej Mosiński Firma A. Mosiński

Wola Kleszczowa, gm. Widawa, Łódzkie
7 dni temu
Psychoterapeuta / Psychoterapeutka Twój zakres obowiązków Praca psychoterapeutyczna zgodnie z posiadanymi uprawnieniami Udzielanie świadczeń diagnostycznych i leczniczych na rzecz pacjentów Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz dbanie o jej prawidłowość...
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Umowa
Umowa zlecenie

Wolmed ® Sp. z o.o.

13 dni temu